Mokro-suchý vysavač Becker Domino 78 inox BS

Mokro-suchý vysavač Becker Domino 78 inox BS

Upřesnit cenu
Bez DPH: 0 Kč
Množství:  
Výrobce:Becker
Model: BD78inoxBS
Dostupnost: přeobjednání
Záruka: 24 měsíců
Doba dodání: 21 dni

Becker Domino 78 INOX BS - silný dvouturbíny vysavač určený pro sběr suchých nečistot a tekutin, pro odvodnění ploch z vody a jiných kapalin. Vysavač je schopen vtahovat prach a malé odpadky, písek, granulované směsi, kamenný prach, třísky, čipy, oleje a řešení. Konstrukce vysavače je mimořádně pevná, Becker Domino 78 INOX BS  je určen pro provoz v náročném prostředí: na stavbách, ve výrobních a skladovacích zařízeních, dílnách, autoservisech atd.

Objemový odpadky kontejner na 78 litrů je z nerezové oceli. Kryt vyroben z nerezové oceli a je vysoce odolný proti korozi a mechanickému poškození. Vysavač má speciální rukojeť což usnadňuje naklonění kontejneru. Kromě toho se konstrukce stanoví možnost používat speciální odpadkové sáčky, díky čemu se zbavit odpadu je snadnější a hygieničtější.

Efektivní čištění průmyslu, stavebnictví a dalších těžkých nečistot poskytují dvě turbíny s celkovou kapacitou 2,4 kW (1,2 kW) každá. Dvě turbíny lze používat podle pořadí,  což vám umožní vyčistit prostor bez omezeni a ztráty sacího výkonu. V případě, že turbíny použit současně, vysavač shromažďuje nejtěžší úlomky a nečistoty. Proti prachu turbíny jsou chráněny filtrem a zabraňuje vnikání vody plovákový ventil, který vypne vysavač, když je nádrž naplněné na maximum.

Becker Domino 78 INOX BS je vybaven klidným dvoustupňovým motorem, proto vysavač nedělá spoustu hluku. Proti přehřátí během provozu  motor je chráněn chladicím systémem by-pass.

Praktické vybavení - odolný proti nárazům vozík pro snadný pohyb vysavače; kovové zámky pro upevnění krytu nádrže; na vozíku - háček na navíjení napájecí kabelu; montované kovové trubky, což umožňuje pohodlné a spolehlivý provoz vysavače.

Příslušenství:

  • Hadice Ø40, délka 2,5 m
  • Prodlužovací trubky Ø40, 2 ks
  • Štěrbinová tryska Ø40, 250mm
  • Kulatá tryska Ø40
  • Držák pro trysky Ø40, 400mm
  • Hubice na mokré čištěníØ40, 400 mm
  • Hubice na suché čištění Ø40, 400 mm.
Technické parametry
Napětí 230 V-50 Hz
Objem nádrže 78 L
Počet turbín 2
Proudění vzduchu 108 L/s
Vakuové 22 kPa
Výkon 2.4 kWt


Doporučujeme

Žehlící prkna Becker za nové neuvěřitelné ceny

Připravili jsme pro Vás AKCE: Žehlící prkna Becker za nové neuvěřitelné ceny

...

Dárek ke žehlicímu prknu

K žehlícímu prknu Becker A6 nebo Becker A8 dostanete jako dárek teflonový návlek na žehličku ZDAR...

Dárek k parnímu vysavači Becker VAP-3

K parnímu vysavači Becker VAP-3 dostanete jako dárek žehličku Becker VAP IRON PRO ZDARMA

...