Mokro-suchý vysavač Becker Windy 365 IR

Mokro-suchý vysavač Becker Windy 365 IR

Upřesnit cenu
Bez DPH: 0 Kč
Množství:  
Výrobce:Becker
Model: 8.240.0010
Dostupnost: vyprodáno
Záruka: 24 měsíců
Doba dodání: 30 dni

Profesionální vysavač BECKER WINDY 365 IR

Vysavač BECKER WINDY 365 IR je na prvním mistě v profesionální úklidové technice. Spojuje v sobě nejvyšší výkon (195 l / s), kompaktní rozměry a pohodlnou hladinu akustického tlaku, díky dvoustupňovému motoru.

Becker WINDY 365 IR má tři turbíny 1,2 kW každá, je určený pro efektivní čištění v náročném prostředí: na stavbách, ve výrobních a skladovacích zařízeních, dílnách, autoservisech atd. Turbíny je možné používat zvlášť, což je užitečné pro čištění velkých ploch. Přitom sací výkon zůstává na konstantní úrovni. Při plném výkonu - současný provoz tří turbín - vysavač je schopen sbírat těžký materiál, jako je zlomené, drobné úlomky cihel nebo skalního prachu.

Vysavač je určen pro dlouhodobý provoz, má praktické vybavení - odolný proti nárazům vozík pro snadný pohyb vysavače; kovové zámky pro upevnění krytu nádrže. Objemová odpadní nádrž na 78 litrů je vyrobená z nerezové oceli, takže je odolná vůči korozi, a nehodí se k mechanickému poškození z velkých, těžkých, ostrý nečistot. Kovové zámky pro upevnění krytu nádrže jsou mnohem delší než plast.

Spolehlivý výkon vysavače poskytuje několik bespečnostních mechanizmů, jako na příklad je chladicí systém by-pass, který chrani motor před přehratí; třepací stroj filtru odstraní nahromaděný prach přímo během práci, což zabráni ztrátě sacího výkonu vysavače; plovákový ventil automatické vypíná vysavač v případě, že nádrž je již naplněna kapalinou; vysavač vybaven systémem ochrany proti statické elektřině.

Technické parametry
Druh čištění Suché a mokré
Napětí 220-240 V- 50-60 Hz
Objem nádrže 65 L
Počet turbín 3
Proudění vzduchu 195 L/s
Vakuové 22 kPa
Výkon 3000 (max 3600) W


Doporučujeme

Žehlící prkna Becker za nové neuvěřitelné ceny

Připravili jsme pro Vás AKCE: Žehlící prkna Becker za nové neuvěřitelné ceny

...

Dárek ke žehlicímu prknu

K žehlícímu prknu Becker A6 nebo Becker A8 dostanete jako dárek teflonový návlek na žehličku ZDAR...

Dárek k parnímu vysavači Becker VAP-3

K parnímu vysavači Becker VAP-3 dostanete jako dárek žehličku Becker VAP IRON PRO ZDARMA

...