Trakční gelový akumulátor Becker maxxigel

Trakční gelový akumulátor Becker maxxigel

Upřesnit cenu
Bez DPH: 0 Kč
Množství:  
Výrobce:Becker
Model: maxxigel
Dostupnost: přeobjednání
Záruka: 12 měsíců
Doba dodání: 7 dni

Trakční baterie poskytuje energii pro pohon elektrických vozidel, jako jsou mycí podlahové stroje, lodě, zdvihací plošiny, golfové vozíky, stavební stroje, vysokozdvižné vozíky a další. Techniku používají v továrnách, skladech, v obytných a komerčních nemovitostí, atd.
Tyto typy trakčních baterií kombinují výrazný životnost a dobrou odolnost vůči mechanickému namáhání.
Se skládají z několika stejných sekcí, zapojených do série, a umístěny do nádoby odolné proti kyselinám.
Gelové baterie jsou bezúdržbové. To znamená, že není nutné doplňovat vodu. Trakční baterie jsou odolné vůči hlubokému vybití. Nejlepší využití je považován za plného nabití baterie před nabitím.

Trakční baterie jsou důležitá součást každého elektrického strojů na čištění podlah. Jste můžete změnit techniku, ale výběr správného trakčního baterie od spolehlivé značky, jako například je BECKER, bude dodržovat účinnost vašeho podniku na stabilní a vysoké úrovni.

Trakční gelové baterie naší společnosti šetrnější k životnímu prostředí než baterie s tekutým elektrolytem, protože neuvolňují plyn během provozu. Což dovoluji nabývat a používat v jakémkoli prostředí, i v případě, kdy kvalita ovzduší je zásadním požadavkem. Takže není nutné vybavovat nabíjecí místnost dodatečnou ventilací.

Přibližný počet nabíjecích cyklů baterie značky Becker je 700. Samozřejmě, záleží na podmínkách použití a údržbě, konečná hodnota se může měnit nahoru nebo dolů v závislosti na údržbu a uplatňování pravidel.

Bezúdržbové uzavřené gelové baterie BECKER mají ploché desky ponořené v gelu. Nádrže uzavřené víkem s pomoci metoda polypropylenového horkého svařování. Jsou vybavený systémem VRLA pro kontrolováni tlaku ventilů.

Elektrolyt v těchto baterií je stanovena v gelu, který obsahuje v malých množstvích sírovou kyselinu, stabilizační a zahušťující přísady, křemičitou kyselinu speciální výroby.

Celkové rozměry
Hmotnost 54.3 kg
Rozměry 311 x 180 x 365 mm
Technické parametry
Kapacita 5hod - 250 Ah
Napětí 6 V
Přibližný počet nabíjecích cyklů 700
Typ Bezúdržbový, GEL
Váha54.30kg
Velikost (d х š х h) 311.00мм x 180.00мм x 365.00мм


Doporučujeme

Žehlící prkna Becker za nové neuvěřitelné ceny

Připravili jsme pro Vás AKCE: Žehlící prkna Becker za nové neuvěřitelné ceny

...

Dárek ke žehlicímu prknu

K žehlícímu prknu Becker A6 nebo Becker A8 dostanete jako dárek teflonový návlek na žehličku ZDAR...

Dárek k parnímu vysavači Becker VAP-3

K parnímu vysavači Becker VAP-3 dostanete jako dárek žehličku Becker VAP IRON PRO ZDARMA

...